O mně

Dovolte mi pár slov o mně a mých začátcích

Po absolvování střední kosmetické školy v Brně, jsem začala pracovat v soukromém kosmetickém salónu. Kde jsem tři roky pracovala se značkami Karel Hádek a Germaine de capuccini. Mé další kroky vedly ke švýcarským značkám JUVENA OF SWITZERLAND a LA PRAIRIE OF SWITZERLAND. Zde jsem mimo jiné pracovala jako vedoucí salónu a školitelka pro ČR. Tato práce mě bavila a naplňovala. Po téměř deseti letech jsem práci ukončila z důvodu mateřské dovolené.

Pro otevření vlastního kosmetického salónu jsem se rozhodla po dohodě se svým manželem, který mi našel vhodný prostor a se svoji stavební firmou ho dokázal proměnit v luxusní salón.

Těžké rozhodování bylo vybrat v záplavě kosmetických značek takovou, která by vyhovovala mým náročným požadavkům. Hledala jsem značku, která mě přesvědčí o svých kvalitách a hlavně značku, které budu věřit. Důležité pro mě bylo, aby značka měla ve svém portfoliu nejen přípravky na pleť, ale i tělo a dekorativní kosmetiku.

Vybrala jsem si do svého kosmetického salónu německou značku BABOR. Je to značka s dlouholetou tradicí, se kterou jsem se seznámila již ve školních letech a nyní mě k ní opět přivedla má kamarádka, která ji začala používat v době mé mateřské dovolené a byla z ní tak unesena, že mě dodala odhodlání a kuráž s kosmetickou značkou BABOR navázat kontakt. Po absolvování vynikajícího školení, jsem pochopila, že BABOR je přesně to co hledám. A už nic nebránilo se značkou navázat spolupráci.

BABOR je kosmetická značka, se kterou mě baví pracovat a mám radost z výsledků, které na pleti vidím jak u sebe, tak i u svých klientů.

Otevřít si vlastní kosmetický salón byl pro mě těžký krok, ale díky podpoře své rodiny a blízkých přátel jsem šťastná, že jsem se takto rozhodla.

Těším se na viděnou s Vámi....Věnujte chvilku sobě, vaše pleť to ocení.