BABOR

Produkt BABOR
Produkt BABOR

BABOR je německá profesionální kosmetika se sídlem v  Cáchách, společnost byla založena v roce 1956 a dodnes je rodinnou společností. Příběh společnosti BABOR začal symbolem černé růže jako symbol věčné krásy. Základní stavební kámen položil chemik Dr. Michael Babor, který vynalezl hydrofilní olej (tzn. vodou rozpustný olej). Jejich prvním produktem je patentovaný HY-ÖL Cleanser, který nesmývá lipidovou bariéru a je optimálním základem pro následnou péči. Společnost BABOR má své vlastní laboratoře pro vývoj a výzkum, ve kterých vznikají produkty od originální receptury, až po výsledný obal přípravku. Mezinárodní týmy vědců a spolupráce s renomovanými univerzitami a jinými předními vědeckými institucemi zaručuje, že BABOR dosahuje průlomových výsledků. Všechny produkty jsou bez parabenů.

DOCTOR BABOR

specializovaná péče

BABOR
BABOR

Speciální produktové řady DOCTOR BABOR nabízejí individuální řešení specifických potřeb pro všechny typy pleti a to se skutečně precizními výsledky, které jsou vidět. 
Výzkumné laboratoře Dr. BABOR využívají ve svém výzkumu jak medicínské, tak i přírodovědné poznatky a kladou důraz na jejich vzájemnou součinnost.


Více se o značce BABOR dozvíte zde.