PRECIOUS COLLECTION TREATMENT

19.10.2020

Nové kosmetické ošetření

Značka Babor nezahálí ani v této době a přichází s PRECIOUS COLLECTION, tedy se sbírkou ampulí, kde 3 vzácné kovy představují 3 brilantní ampule: růžově zlatou, zlatou a platinovou. Tyto ampule dodají Vaší pleti potřebnou energii, hydrataci, vyplní vrásky zevnitř, viditelně rozjasní a opticky vypnou drobné linky/vrásky na povrchu pokožky.
V novém ošetření s těmito ampulemi, peelingem s obsahem AHA kyselin, masáží s luxusním collagenovým krémem a Silver Foil maskou se můžete těšit na okamžitě viditelný liftingový efekt a krásný zážitek, který jsem si pro Vás připravila. Přijďte a nechejte se hýčkat. Čeká Vás 120 minut úžasného zážitku a odpočinku.
Pro zvýšení účinku doporučuji pokračovat v 7 denní domácí kůře, po které bude Vaše pleť vypadat mladistvě, sjednoceně a viditelně plnější.
Tyto ampule z linie Precious Collection máte možnost zakoupit u mne v salonu.  

Ampule

Ampule jsou okamžitým zkrášlovačem pro domácí použití a díky své koncentraci naplňují široké spektrum potřeb pleti. Vysoce koncentrovaná aktivní fluida jsou balené po individuálních porcích v luxusních skleněných ampulích a poskytují exkluzivní péči o pleť pro každý typ a stav pleti - s okamžitým účinkem. Díky ampulím dosáhnete působivých výsledků, které uvidíte a ucítíte, a díky jejich hygienickému individuálnímu balení nejsou potřeba žádné konzervanty

.